top of page

"CO BYLO A ZASE BUDE"

I když jsou tyto vzpomínky zkrátka nezapomenutelné, pojdťe si s námi připomenout, co skvělého jste měli možnost u nás zažít. Zároveň se podívejte, na co se opět můžete těšit!

 

SILVESTR 2017/18

Závěr roku 2017 byl v našem hotelu opět velmi vydařený. Připravili jsme pro naše hosty bohatý raut, který byl plný specialit našich skvělých kuchařů. O program a zábavu se skvěle postarala skupina Holokrci se svým hostem, známým bavičem, zpěvákem a moderátorem, panem Pitkinem. O tom, že se vše vydařilo, svědčí i krásné recenze a poděkování od našich hostů, ale zejména fakt, že se všichni bavili až do časných ranních hodin. 

SILVESTR 2018/19

 

Stejně jako v loňském roce, i tentokrát jsme nový rok přivítali pořádnou oslavou. Opět za námi přijela skupina Holokrci, která roztancovala nejen dospělé... K tomu všemu pro bylo pro hosty připraveno skvělé jídlo a pití. Na to, jak u nás silvestr probíhal se máte možnost podívat v přiložené galerii. Doufáme, že podobně ve společné pohodě oslavíme i budoucí léta! Hostům tímto upřímně děkujeme za účast a recenze s dobrými ohlasy.

 ŘEKLI SI U NÁS SVÉ "ANO."

 

Plánujete svůj velký den a hledáte vhodné místo? Pak jsme tu právě pro Vás. V našem hotelovém areálu Chaty U Krále Šumavy jsme pro Vás připraveni uspořádat svatbu snů, a to doslova na klíč. Nabízíme Vám zajištění veškerých služeb s tím spojených, od ohlášení termínu na matrice na MěÚ ve Vimperku, zajištění vizážistky, fotografa, výzdoby, hudby a samozřejmě hostiny a ubytování svatebčanů. To vše dle Vašich požadavků a přání. Připravíme Vám večerní raut, sladký koutek nebo speciální, výhradně pánský koutek. Pro ukázku přikládáme pár fotografií z naší poslední svatby, která se mimochodem hodně vydařila. Pokud Vás naše nabídka zaujala a oslovila, kontaktujte nás. 

bottom of page