Restaurace "Chata U Krále Šumavy"

Příjemnou kombinaci přátelské atmosféry a dobrého jídla nabízí restaurace hotelu - Chata U Krále Šumavy v Kvildě. V obnoveném interiéru restaurace je pro Vás připraveno až 70 míst k sezení + 30 míst na terase +možno dalších 50 míst v salonku. Naší snahou je proměnit prastaré hodnoty v poctivý přístup ke kuchařskému umění, které se snoubí s přírodními surovinami. Nabídka restaurace jistě uspokojí jak milovníky české, tak i mezinárodní kuchyně. Na jídelním lístku najdete několik novinek a specialit, které, jak doufáme, oceníte. Chtěli bychom Vás zvláště upozornit na zařazení dětských jídel do naší nabídky, a určitě doporučit ochutnání nových jídel, které pro Vás připravil náš vyhlášený šefkuchař s mnoha zkušenostmi ze svého oboru. Denně také  pro Vás připravujeme speciální nabídku formou denního menu, včetně Šumavských specialit.

K dotvoření atmosféry patří i posezení u skleničky dobrého vína, doporučujeme vína z našeho vinné lístku, z rodinného vinařství Pastorek Čejkovice či sklenice řízného českého piva Bernard. Věříme, že nová lahodná káva Piazza Vám bude chutnat a že mezi horké nápoje zařazené horké jablko a hruška s griotkou či rumem Vás v zimě řádně zahřejí.

V letním období je otevřená terasa, s grilem, která přímo vybízí k příjemnému posezení a občerstvení.  Nově malá terasa, před hotelem do ulice.

Ochotný a laskavý personál se těší na Vaši návštěvu!

Otevírací doba: po-čt 11:00-22:00 hod.    pá-ne 11:00-22:00 hod. Vaříme do 21:00 h