On-line rezervace 

 

 

Z důvodu lepší komunikace je nutné při automatické rezervaci vyplnit telefon a emailovou adresu. Zálohový list na pobyt  zasíláme formou emailu.

 

      Pobyt lze od 1.12.2017 zakoupit pouze s polopenzí. Viz.aktuální ceník.                                                                                                     Wifi v celém objektu zdarma.   Nástup k ubytování od 16:00 hod. do 20:00 hod. Při pozdějším příjezdu je nutné kontaktovat telefonicky hotel na čísle 721 555 405.

 

Děkujeme za pochopení.

Vážení a milí hosté,

Velikonoční pondělí nám přineslo nejen tolik očekávané jaro a sluníčko, ale i konec zimní sezóny. Hotel bude tedy v následujících dne uzavřen a to do 26.4.2018. Chtěli bychom Vám všem, kteří jste nás navštívili, poděkovat za přízeň, kterou nám zachováváte a zároveň Vás pozvat na sezónu letní. Rádi bychom Vám chvíle Vaší dovolené a Vašeho odpočinku zpříjemnili nejen výborným jídlem, ale připravujeme i další zpestření Vašeho pobytu. Stavění máje, letní grilování, country kapelu a další ročník Kvildského filmového léta,který by měl odstartovat 5.7.2018 opět za naším hotelem. I když restaurace i zahrádka zůstanou i nadále pro veřejnost uzavřeny, na promítání zveme samozřejmě všechny milovníky českých filmů jak už z Kvildy, tak i z okolí. O programu budeme informovat na našich webových stránkách, FB profilu a formou plakátů. 
Přejeme Vám všem krásné jaro plné pohody a sluníčka a těšíme se v květnu opět na shledanou.
Tým zaměstnanců hotelu U Krále Šumavy